Факультет інформаційних технологій і математики

Матеріал з wiki.eenu.edu.ua
Перейти до: навігація, пошук

Історична довідка:

Рік заснування факультету: 2015 Історично факультет заснований у 1940 році як фізико-математичний. За 75-річну історію колективом факультету реалізовано сотні успішних проектів, наші випускники успішно працюють і примножують здобутки підприємств та Установ України, Євразії та Америки.

На початках Української доби на базі факультету, було створено два факультети математичний та фізичний. Час іде в перед — стрімкий розвиток інформаційних технологій вимагає нової якості від організації освіти.

Цьогоріч факультет далі продовжуватиме історичні традиції доповнюючи і примножуючи їх в прикладних напрямках пов’язаних з інформаційними технологіями.

Керівництво:

Декан: кандидат фізико-математичних наук, професор Харкевич Юрій Іліодорович.

Заступники декана: кандидат педагогічних наук, доцент Полетило Сергій Андрійович; кандидат педагогічних наук, доцент Чепрасова Тетяна Іванівна.

Кафедри:

Професорсько - викладацький склад факультету:

Факультет гордиться своїми науковими досягненнями: серед співробітників шість докторів фізико-математичних та педагогічних наук, майже всі викладачі мають наукові звання і ступені. Студенти мають можливість слухати лекції провідні науковців з дружніх вишів України та Європи. Професорсько-викладацький склад факультету та студентство активно займаються науково-дослідною роботою, публікує свої праці в провідних видання; постійно беруть участь в конкурсах в яких регулярно стають переможцями та номінантами.


Основні напрямки науково-дослідної діяльності:

Факультет підтримує тісні стосунки з науковцями Польщі, Швеції, Німеччини, Франції, США та ін. держав.

Студенти факультету займають призові місця на всеукраїнських олімпіадах, відзначені багатьма дипломами за наукові доробки, серед яких є патенти про наукові винаходи.

Програма подвійного диплому:

Спільно з Краківської гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташіца реалізується програма подвійного диплому для магістрів — магістранти безкоштовно навчаються в Кракові в КГМА на факультеті менеджменту за спеціальностями: інформатика в управлінні, економетрія, програмування мобільних пристроїв.

На факультеті функціонує АСПІРАНТУРА за сімома спеціальностями.

Усі випускники факультету ПРАЦЕВЛАШТОВАНІ.

Відомі випускники:

Робочі програми міжфаківських дисциплін

План роботи факультету на 2018-2019 н.р.

План роботи фак.pdf

План роботи ради факультету на 2018-2019 н.р.

План-факу.pdf

Контакти деканату:

м. Луцьк, вул. Потапова, 9 (Корпус С), С-509

Посилання

  1. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки