Оголошення

Матеріал з wiki.eenu.edu.ua
Перейти до: навігація, пошук
Кошик.jpg
Дорогі випускники, друзі, колеги! Ще одна знаменна дата наблизилася до нас – 70 років виповнюється одному з найстаріших факультетів нашого навчального закладу – історичному! У далекому післявоєнному 1946 р. було засновано історико-філологічне відділення, яке стало базою історичного факультету Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки. З того часу він пройшов нелегкий шлях. Ще у 1969 р. остаточно виокремився історичний факультет, який як самостійний навчальний, науково-педагогічний підрозділ існує і донині. Змінювалися приміщення, реформувалися кафедри, оновлювався професорсько-викладацький склад, але завжди незмінним залишався дух історії. Естафету за естафетою передавали один одному студенти. Своїми знаннями з ними ділилися кращі викладачі, серед яких Р. Н. Оксенюк, О. Г. Михайлюк, П. К. Сміян, І, В. Кічий, Б. Й. Заброварний, Б. О. Ярош, В. П. Колесник, В. О. Кудь, М. М. Кучинко, Г. В. Бондаренко, В. К. Баран. Багато з них сьогодні уже немає серед нас. На зміну їм приходять молоді професори і доценти. Їм продовжувати справу своїх наставників, стати надійними провідниками у світ знань. Свідченнями довіри, поваги і шани до професорсько-викладацького колективу історичного факультету є сьогоднішні листи-вітання від випускників різних років, які очолюють навчальні заклади, факультети, кафедри, стали відомими політиками, державними і громадськими діячами, журналістами, бізнесменами та представляють нашу державу за кордоном.

Шановний Анатолiй Георгiйович! Шановнi колеги!

Владислав Кадира
Життя кожної людини – це сторінки книги, які перегортаються зі змістовним наповненням. Життя iсторичного факультету є титульною сторiнкою Схiдноєвропейського нацiонального унiверситету, зміст якої щораз наповнюється новими досягненнями, знаннями, новими слухачами.

Кожного року наш факультет відкриває свої двері для здібної молоді, яка хоче отримати грунтовні та сучасні знання. За короткий час навчання та з перших років роботи факультет стає другим домом. Я можу з гордiстю сказати, що викладачі дають найголовніше – путівку у життя… Студенти ж – не дають викладачам старіти та сумувати. Факультет, без зайвих слів, може гордитися своїми досягненнями у підготовці фахівців-iсторикiв. Бажаю рідному факультету довгих років існування та багато-багато розумних студентів!

З повагою к. i. н., доцент, заступник декана iсторичного факультету Бiлоруського державного педагогiчного унiверситету iменi Максима Танка Владислав Кадира.
Не потрібно доводити, що освіта –
найбільше благо для людини. 
Без освіти люди і грубі, і бідні, і нещасні.
М. Чернишевський
Олена Бундак
Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, випускників та нинішніх студентів історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з поважним Ювілеєм – 70-річчям!

Завдяки нашому факультету на Волині сформувався досить потужний колектив викладачів, який усвідомлює, що на нинішньому етапі становлення української держави знання істини про пращурів надзвичайно важливе, бо тільки з глибоко розгалуженого коріння минулого розростається розлога і затишна крона майбутнього. Сучасна українська історична наука завдяки діяльності історичного факультету СНУ імені Лесі Українки робить значний крок у пропагуванні історичної правди та закріпленні у свідомості людей національних звичаїв і традицій. То наша справа найважливіша – ми робимо цей світ кращим. Беззаперечним успіхом діяльності факультету є плеяда визначних випускників, які на різних рівнях професійної діяльності гідно репрезентують факультет зокрема та університет загалом. Миру, щастя, плідних наукових результатів, добра і злагоди всім Вам! Особливе слово до студентів, які нині навчаються на нашому факультеті. Набувайте професійних наукових знань, формуйтеся в дусі високого патріотизму і гордості за нашу величну історію та видатних постатей, які творили та нині творять її!


Дай Вам, Боже. Днів щасливих!
Дай добра, здоров’я, сили!
Дай любові, згоди, втіхи….
Змоги дай – життю радіти.
Хай Вас Бог благословляє,
Многих літ Вам посилає!

З повагою, Олена Бундак к. і. н., доцент, заступник директора з наукової роботи Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна»
Вітаю колектив історичного факультету з 70-річним ювілеєм. Шановні викладачі!

Андрій Харлампович
Бажаю Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрими на сходи будуть освітянська і наукова ниви, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою голова Ратнівської райдержадміністрації Андрій Харлампович

Шановна і дорога істфаківська родино! Щиросердечно вітаю Вас із уродинами нашого факультету. Факультету, який став потужною школою мого життя, факультету, який об’єднав велику когорту високоякісних викладачів і мудрих і допитливих студентів. Бажаю усім міцного здоров’я, творчого неспокою і нових здобутків і вершин. Живи і процвітай, дорогий факультет, на многії і благії літа. Сергій Годлевський, учасник АТО, помічник народного депутата І. Гузя.