Вознюк Євгенія Василівна, кандидат політичних наук, доцент

Матеріал з wiki.eenu.edu.ua
Перейти до: навігація, пошук

Викладач: Вознюк Євгенія Василівна Науковий ступінь: кандидат політичних наук Посада: доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій

Біографічна довідка:

Народилась 17.06.1983 р. у м. Нововолинськ. У 2000 році закінчила Луцьку спеціалізовану школу I-III ступенів №5. У 2005 році закінчила факультет романо-германської філології Волинського державного університету імені Лесі Українки (нині – СНУ), а у 2011 році отримала ступінь магістра з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Волинського інституту економіки та менеджменту у формі закритого акціонерного товариства. Із 2005 по 2011 р. працювала у Луцькому кооперативному коледжі Львівської комерційної академії. У 2011 році захистила дисертацію на отримання наукового ступеня кандидата політичних наук зі спеціальності 23.00.04 – Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку. 2011 – 2012 рр. працювала доцентом кафедри педагогіки і психології Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Із 2012 року працює на кафедрі країнознавства і міжнародних відносин СНУ імені Лесі Українки.

Коло наукових інтересів

політичні системи і процеси; міжнародні відносини і світова політика; зовнішня політика України та інших держав світу.

Викладання навчальних дисциплін

  • Вступ до спеціальності "Міжнародні відносини";
  • Зовнішня політика Україн;
  • Зовнішня політика США;
  • Зовнішня політика країн Азії;
  • Зовнішня політика країн Європи;
  • Теорія міжнародних відносин, Конфліктологія та теорія переговорів, Міжнародні відносини і світова політика – викладання дисциплін відбувається як українською, так і англійською мовами.

Творчий доробок

34 публікації (зокрема, 6 публікацій іноземними мовами, 1 одноосібна монографія, співавтор кількох колективних монографій та ін.)

Гранти, нагороди, членство у наукових товариствах

почесні грамоти, подяки факультету міжнародних відносин, СНУ ім. Лесі Українки.

Контакти

м. Луцьк, вул. Винниченка 28, G-205, +38(0332)249272, Voznyuk.Yevhenija@eenu.edu.ua vozniukjane.vippo@gmail.com